"Ощадбанк" готов провести реструктуризацию до 60% портфеля проблемных кредитов, что составляет до 35 млрд. грн. О готовности пойти навстречу должникам рассказал заместитель председателя правления госбанка Андрей Стецевич.

Комментарии к новости
  • Александра Коняхина · · ответить

    В нашем городе закрыли отделение Ощад банка,а моя карта социальная из Ощада,что теперь делать,как деньги снимать?

  • ваня ленч · · ответить

    с одной стороны, реструктуризация вроде и неплохой шаг навстречу людям, но я уверен что им воспользуются не те кто не в состоянии вернуть кредит, а те кто не хочет его возвращать!

  • Ксения Придчина · · ответить

    Главное чтобы от этого не пострадали люди,и все таки этот закон грамотно применили ко всем слоям населения,а не использовали в своих целях.

  • Мар'яна Рубель-Дубик · · ответить

    Головне щоб дані реформи були ефективними й насправді дієвим на практиці.

  • Анна Савчук · · ответить

    Якщо Ощадбанку вдасться це зробити, то багато сімей зможуть з полегшенням зітхнути і спокійно спати в своїх квартирах, куплених за кредитні кошти, з надією, що житло таки можна буде вважати своїм

  • Оксана Вольська · · ответить

    Думаю, насправді це мало допоможе сім'ям які справді мають так звані "проблемні" кредити, але запустити цю реструктуризацію варто, хоча б для того, щоб розширити можливості простим українцям і дати змогу виплатити таки кредити, за рахунок чи то немухомого майна чи подальших позик. Але варто подумати ще і як убезпечити банк від шахраїв, яким, я думаю, ця реструктуризація лише на руку.

Добавить комментарий